Передавали дані про особовий склад, розташування техніки і фортифікаційних споруд ЗСУ – судитимуть двох мешканців Покровська та Краматорська

За процесуального керівництва Донецької обласної прокуратури до суду скеровано обвинувальні акти стосовно двох мешканців м. Краматорська та м. Покровська за фактом державної зради (ч. 1 ст. 111 КК України).

Досудовими розслідуваннями встановлено, що з лютого по березень 2022 року чоловік та жінка за допомогою інтернет-месенджерів «Viber» і «Telegram» передавали інформацію щодо дислокації особового складу, розташування фортифікаційних споруд і техніки Збройних Сил України.

Зазначені відомості — у вигляді фото та відеоматеріалів, скріншотів «Google Maps» з відміченими локаціями та схематичними зображеннями обвинувачені надсилали представникам Головного управління Генерального штабу Збройних Сил та першої служби контррозвідувальних операцій ФСБ РФ. Зокрема «злиті» дані стосувались способів блокування та перешкоджання опору українських захисників у м. Запоріжжі.

- Реклама -