Парамедики поліції Донеччини врятували понад 400 людей

В області працюють 10 груп парамедиків, які виїжджають на порятунок разом з ДСНС та «швидкою допомогою» або самостійно. Найнапруженіша робота зараз у Костянтинівці, де посилились обстріли та зросла кількість постраждалих. Поліцейські стали суттєвою підтримкою для медиків, коли одночасно треба надати екстрену допомогу багатьом пораненим.

Росія б’є по житлових будинках, тож страждають саме цивільні мешканці. Зазвичай за добу парамедики здійснюють від 5 до 13 виїздів. Із загостренням ситуації кількість викликів значно збільшується. Тільки за останній тиждень поліцейські врятували 37 людей.

Парамедики налагодили взаємодію з військовими підрозділами та лікарнями. Тому процес порятунку — максимально швидкий та злагоджений. Кожна група одразу прибуває на місце та діє за чітким алгоритмом: надає екстрену допомогу й транспортує до лікарні, де на пацієнта вже чекають.

Костянтинівка, Часів Яр. Останнім часом росіяни безперервно закидають ці міста ракетами й снарядами. Парамедики постійно на ногах, вдень і вночі – виклики надходять один за одним. Багато важких пацієнтів з ушкодженнями артерій, життєво важливих органів. Поліцейські надавали допомогу одному з поранених іноземних волонтерів, у бус яких влучив ворожий снаряд. Допомагають і тим, хто опинився в стані шоку.

Поліцейські працюють під обстрілами, бо для порятунку життя важлива кожна хвилина. Рятують не тільки людей, але й поранених тварин.

 

- Реклама -