Команда Покровська посіла друге місце у чемпіонаті Дніпропетровської області зі змішаних єдиноборств ММА

Вихованці СК «Барс» тренера Артема Пятихатки представили Донеччину на чемпіонаті Дніпропетровської області зі змішаних єдиноборств ММА, що відбувся 12 березня.

Змагання проходили у вікових категоріях 10 років і старше. Участь у них взяли 238 спортсменів з 23 команд Харківської, Запорізької, Дніпропетровської та Донецької областей.

СК «Барс» посів на чемпіонаті друге командне місце, поступившись СК «Барс» з міста Дніпро. Третю сходинку п’єдесталу посів СК «Сварог» (м. Дніпро).

Особисті показники спортсменів покровської команди досить високі. Так, золото у свох вікових та вагових категоріях вибороли Федір Сизоненко, Богдан Пахомов, Іван Шеменев, Артем Шульга і Максим Карпенко. Срібло отримали Влад Трубчанін, Максим Кулябкин, Назар Ричков, Іван Самаруха та Гліб Леус. Бронза у Влада Кочетова.

Вітаємо переможців і бажаємо нових досягнень!