Сергій Андрійченко відреагував на звернення Іваньо до покровчан

«Не псуйте репутацію нашою громади!» — саме з такими словами звернулася Наталія Іваньо до мешканців району Динас, які чотири місяці виживали у холодних оселях через недолугість місцевих керманичів. +5 на вулиці та +5 у квартирі. І після побаченого виступу складається враження, що люди самі винні, що жили у холодних оселях. Ні влада, ні керівники тепломережі, а ЛЮДИ, прості люди… А в оселях можновладців було тепло взимку?!

Знаєте, мене вже важко здивувати зашкварами місцевої влади. Я вже не дивуюсь закупівлям мішків на мільйони, чисельним обіцянкам чи зниклій невідомо куди гуманітарці (до речі, звітності про яку ми так і не отримали).

Мене дивує нахабність місцевих керіників, які довели людей до відчаю, які кинули людей на призволяще і не соромляться виступати на камеру у ролі «обіженої боярині» зі словами: «Ми піклуємося про людей, а ви…» Вашу турботу та піклування кожен покровчанин відчув на собі сповна! Розбиті дороги, платіжки за тепло, якого не отримували, технічна вода, якої не дочекатися, гуманітарка, яка зникає, як тільки вагони заходять до Покровська, тендери зі своїми підрядниками та завищеними цінами, нахабне відношення до людей — ось неповний перелік ваших, нешановна владо, досягнень… І за таку роботу ви отримуєте чималі гроші за рахунок платників податків!

Ви показали своє справжнє обличчя, коли горе прийшло у нашу громаду, коли ворог розбив будинки та знищив майно людей. Ви, можновладці, продовжуєте знущатись з людей, добиваючи їх бюрократією зі збором тисячі довідок та документів…

Ви за рахунок волонтерів (я дуже вдячний їм за допомогу людям!!!) роздаєте допомогу та чекаєте, що вам будуть дякувати, дякувати за те, що ви і так повинні робити!

Не псуйте репутацію нашої громади… Я не знаю, як у Наталії Іваньо повернувся язик таке сказати людям, проте я передам думку багатьох покровчан.

Репутацію громади ви, і такі як ви, що сьогодні при владі, давно зганьбили! Ви разом з Байсаровим та партією Порядок вже продемонстрували всім, що значить порядок насправді! Ви кинули людей, які колись вам повірили (я сподіваюсь, люди зрозуміли, що не треба голосувати за маску та продуктовий набір). Більшість депутатів вашої партії разом з Байсаровим та вже екснародним Аксьоновим втікли з громади у перші дні, біжали так, що й про людей забули, якщо колись пам’ятали… Ви разом з іншими керманичами довели покровчан до відчаю, і точно не вам говорити про репутацію, бо ви, Наталія Іваньо, як були секретаркою, що служила своєму керівнику, так і залишились нею, тільки керівник змінився. І на останок… Казати: «Замислитесь, поки не пізно» я не буду, бо вже пізно! Ви перетнули цю тонку лінію, після якої вже немає вороття, — написав він на своїй сторінці у соціальних мережах .

- Реклама -