Як збільшити термін придатності акумуляторів?

Не розряджайте акумулятор повністю. Регулярне розряджання акумулятора, а також їх зберігання з 0% заряду є шкідливим для приладів. У таких випадках після тривалого проміжку часу девайс може просто не ввімкнутись або не тримати заряд. Прийміть 20%-30% за критично можливе значення, при досягненні якого батарею потрібно ставити на підзарядку.

Заряджайте прилад короткими циклами. Важливою є глибина розряду (наприклад, при заряді в 30% глибина розряду становитиме 70%), яка й сприймається акумулятором. Скорочення глибини дозволить збільшити кількість циклів заряду та строк служби літієвих та інших елементів живлення. А те, що акумулятори потрібно заряджати якомога рідше, тобто відтворювати повні цикли зарядки (від 0-5% до 100%) – міф.

Уникайте екстремальних температур. При перегріві важливо забирати пристрій подалі від сонячних променів, а в ідеалі – перейти до кондиційованого прохолодного приміщення. Мінусові температури повітря та переохолодження елементів живлення теж несуть загрозу: це призводить до зниження запасів енергії, що віддає батарея, а отже й до завчасного виснаження ресурсів акумулятора.

Користуйтесь якісними та оригінальними зарядними приладами. Завжди є велика спокуса придбати дешевий адаптер чи дріт для зарядки за пару гривень, проте страх знищеної батареї та вибуху пристрою більший. Використовуйте лише оригінальні зарядні пристрої, передбачені виробниками для вашого акумулятора.

- Реклама -