Щодо нічного обстрілу Покровська

Минула доба пройшла неспокійно: Покровськ зазнав обстрілів. За інформацією від Ситуативного Центру ГУНП в Донецькій області о 2:15 було чутно декілька гучних вибухів.

Під час обстеження міста була встановлена воронка в районі вул. Степана Бовкуна, а також пошкодження домоволодінь вул. Дачна (пошкоджені вікна, газова труба), вул. С. Бовкуна  (пошкоджена покрівля), вул. Сєверна (пошкоджені вікна). Також пошкоджений легковий автомобіль та вантажний автомобіль. Постраждалі серед населення відсутні. 

Виявлені залишки суббоєприпасів 9Н235 ракети РСЗВ УРАГАН. На вул. Степана Бовкуна виявлена вирва, яка утворилась в наслідок вибуху ракети РСЗВ Ураган з осколково-фугасною бойовою частиною).

З ранкового зведення від диспетчера ДСНС отримана така інформація: о 02.25 стався обстріл, виявлена воронка у м. Покровськ на вул. Дачна. Детальне обстеження заплановано на поточну добу. Звернень з приводу знешкодження ВНП не надходило.      

До відділу Контактний центр вже надійшло 5 звернень мешканців приватних будинків з приводу пошкодження житла та майна.

За інформацією від відділу охорони здоров’я  відомо, що до лікувальних закладів не зафіксовано звернень постраждалих від обстрілу.

Джерело: Покровська МВА

- Реклама -