Понад 8 тонн нелегального алкоголю вилучили поліцейські Донеччини – у фурі з сіном

Прихований вантаж виявили під час перевірки на блокпосту поблизу Покровська. Ящики зі спиртними напоями були ретельно замасковані під тюками з сіном. Вартість вилученої продукції за цінами «чорного ринку» становить понад мільйон гривень. Загалом з початку дії воєнного стану поліція Донеччини вилучила понад 300 тонн алкоголю на суму понад 37 мільйонів гривень.

 

Попри заборону на ввезення та реалізацію спиртної продукції, що дії в області у період воєнного стану, деякі громадяни не полишають спроб нажитися на підпільній торгівлі алкоголем. Правоохоронці здійснюють оперативно-профілактичні заходи щодо протидії правопорушникам. Зокрема перевіряють автотранспорт на блокпостах, посилки у відділеннях служб доставки вантажів, здійснюють рейди по торговельних закладах.

 

Так, на блокпосту біля Покровська поліцейські Донеччини спільно із співробітниками полку ПСПОП «Дніпро-1» ГУНП в Дніпропетровській області зупинили фуру, яка виявилася завантаженою сіном. Під сухою травою співробітники поліції виявили велику партію алкогольних напоїв, які 27-річний водій намагався провезти в регіон, де йдуть активні бойові дії і щодня гинуть люди.

 

Враховуючи, що випитий алкоголь уповільнює реакцію на небезпеку, в умовах війни це може призвести до трагічних наслідків. Крім того, на ґрунті вживання алкогольних напоїв між громадянами часто виникають конфлікти, що призводять до злочинів. Правоохоронцям доводиться реагувати на такі виклики у той час, коли є чимало інших пріоритетних напрямів, зокрема евакуація людей із зони бойових дій та допомога пораненим.

- Реклама -