Під постійними обстрілами разом з волонтерами поліцейські доставляють громадянам гуманітарний вантаж

Міста та села Мар’їнської та Курахівської громад перебувають під цілодобовим ворожим вогнем. Невщухаючі атаки ускладнюють роботу «Білих Янголів». Правоохоронцям стало складніше обирати маршрути для безпечної евакуації населення. Крім того, російських атак зазнають медичні заклади, куди правоохоронці евакуюють поранених і хворих цивільних мешканців.

«Після останнього обстрілу ми вжили заходів щодо забезпечення безпеки цих лікарень, тому евакуація продовжується, надаємо допомогу, вивозимо людей», — каже начальник поліції Курахового Артем Щусь.

Так, нещодавно «Білі Янголи» евакуювали чоловіка та двох жінок, які мали проблеми зі здоров’ям, та доставили їх до медичної установи. Наразі хворим вже краще. Завдяки волонтерам правоохоронці забезпечили лікарні теплими ковдрами та продуктами харчування.

«Евакуаційна група «Білий Янгол» вже відома на теренах нашої країни і за кордоном. На нас виходять гуманітарні організації, які готові надати допомогу місцевому населенню. Ми завжди погоджуємося та з радістю приймаємо гуманітарні вантажі від іноземних партнерів», — зазначає Артем Щусь.

Нещодавно один з таких вантажів поліцейські доставили мешканцям Красногорівки, а сьогодні продукти харчування, теплі ковдри та гарячу їжу в термосах привезли до інших населених пунктів.

- Реклама -