Псевдоначальнику дільниці так званого концерну «Донбасгаз» «ДНР» у Волновасі заочно повідомлено про підозру

Співпрацює з окупантами – псевдоначальнику дільниці так званого концерну «Донбасгаз» «ДНР» у Волновасі заочно повідомлено про підозру

За процесуального керівництва Донецької обласної прокуратури мешканцю смт Донецьке Волноваського району заочно повідомлено про підозру у колабораційній діяльності (ч. 4 ст. 111-1 КК України).

За даними слідства, у березні-серпні 2022 року начальник Докучаєвського відділення Красноармійського управління по газопостачанню та газифікації АТ «Донецькоблгаз» погодився співпрацювати з окупаційною владою РФ. Він добровільно обійняв псевдопосаду «начальника дільниці м. Волноваха Докучаєвського управління по газопостачанню та газифікації державного концерну «Донбасгаз» так званої «ДНР».

Підозрюваний здійснює керівництво ввіреною йому дільницею та контролює роботу підлеглих працівників. При цьому він незаконно використовує матеріальну базу Докучаєвського відділення Красноармійського управління по газопостачанню та газифікації АТ «Донецькоблгаз», що суперечить чинному законодавству України.

Досудове розслідування здійснюється ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях.

Відділ інформаційної політики
Донецької обласної прокуратури

- Реклама -