Багатостраждальний 50-й округ: Андрій Аксьонов написав заяву на складання депутатських повноважень

9 січня стало відомо про те, що народний депутат України Андрій Аксьонов, який представляв у Верховній Раді 50-й округ, до якого входять Покровськ, Добропілля та Мирноград, написав заяву на складання депутатського мандата.

Про це повідомили одразу декілька народних обранців, а сам Аксьонов своє рішення поки що ніяк не прокоментував.

Андрій Аксьонов із 2015 року був міським головою Добропілля. У 2017 році стало відомо, що він виїжджав у окупований Крим, де отримав російський паспорт. Пізніше його звинувачували в підробці документів і розтраті майна, а потім оголосили в розшук.

У 2019 році, після повернення в Україну з Німеччини, де він проходив лікування, його відсторонили від посади міського голови Добропілля. Тоді ж він взяв участь у парламентських виборах, де його головним суперником став колишній мер Покровська Руслан Требушкін. Ті вибори запам’ятались всій Україні: протягом двох тижнів окружна виборча комісія не могла порахувати голоси, будівля ОВК знаходилась під цілодобовою охороною поліції та спец призначенців, а за бюлетенями з проблемних дільниць на гелікоптері прилітали представники Центральної виборчої комісії.

Тоді нардепом, попри подані до суду заяви про численні фальсифікації, став Требушкін, а Аксьонов у 2020 році знову став очільником Добропілля.

У 2020 році Требушкін, трохи погулявши по Верховній Раді і зрозумівши, що такого дерибану бюджету, як в Покровську, йому ніхто не дозволить, бере участь у місцевих виборах і стає головою Покровської громади. Аксьонов заявляє про намір брати участь у проміжних виборах від партії «Порядок».

У передвиборчій програмі Аксьонова активно підтримував співвласник «Покровської вугільної групи» Леонід Байсаров. Білборди та сітілайти зі спільними фото Байсарова та Аксьонова, а також з гаслами «Байсаров за Аксьонова» були розвішані по всьому округу. На перемогу Аксьонова було кинуто чималі ресурси, «Порядок» лунав з кожного кутка, продуктові та банні набори, маски, свята та чисельні обіцянки про щасливе майбутнє округу.

Проте, не так сталося, як гадалося і, потрапивши до Верховної Ради, пан Аксьонов, як і колись Требушкін, зник з радарів виборців.

З початку повномасштабного вторгнення, не дивлячись на те, що прифронтовий округ конче потребував допомоги, ні Аксьонов, ні Байсаров, ні депутати від «Порядку» не поспішали на порятунок людей. Та і взагалі «порядок» для Покровська став більше номінальним, бо більшість «порядних» депутатів з початком бойових дій взагалі хутко зникли.

Тож знову 50 округ без свого представника у Верховній Раді. Хоча, якщо відверто, останні роки він жодним чином не був представлений у парламенті.

А тепер цілком логічне питання, чи вартий продуктовий набір та маска тоді космічних тарифів на воду, недобудов, дерибану бюджетних коштів сьогодні?! Сподіваємось, кожен зробить висновки

 

- Реклама -