Як отримати виплати малозабезпеченим сім’ям?

Хто має право на таку допомогу?
Сім’ї, які постійно проживають на території України та з поважних чи незалежних від них причин мають середньомісячний сукупний дохід менший за прожитковий мінімум для сім’ї.

Допомога призначається на шість місяців, а її розмір розраховують так: різниця між прожитковим мінімумом для сім’ї та середньомісячним сукупним доходом малозабезпеченої сім’ї.

Як отримати допомогу?
Потрібно звернутися до структурних підрозділів з питань соцзахисту населення районних держадміністрацій виконавчих органів міських, районних рад або виконавчих органів сільських, селищних, міських рад, також можна звернутися до центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП).

Які документи необхідно надати?
-заяву про призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям;
-декларацію про доходи та майновий стан осіб, які звернулися за призначенням усіх видів соцдопомоги;
-довідку про доходи у разі зазначення у декларації доходів, інформація про які відсутня у ДПС, Пенсійному фонді України, фондах соціального страхування тощо, і згідно із законодавством не може бути отримана на запит органу соцзахисту населення;
-довідку встановленої форми про безпосередню участь особи в антитерористичній операції, у здійсненні заходів щодо забезпечення нацбезпеки та оборони, відсічі та стримування збройної агресії у Донецькій та Луганській областях (якщо є).

- Реклама -