Видача дрів в Авдіївці

Нещодавно ми розповідали про схеми з дровами у Покровській громаді. А ось приклад, коли влада напівзруйнованого міста Авдіівка реально турбується про людей, що залишились.

Авдіївська міська військова адміністрація за державною програмою закупила для людей, які досі мешкають в Авдіївці, дрова твердих порід: дуб, акація, ясен. Частину деревини вже завезли в місто, запакували в поліетиленові мішки, і вже розпочалась видача цього важливого у зимову пору виду палива. Першочергово дрова отримують соціально незахищені верстви населення: пенсіонери, люди з інвалідністю, родини з дітьми. Надалі темпи видачі деревини нарощуватимуться.

 

Разом з тим почали завезення паливного вугільного концентрату, що також буде надаватись авдіївцям.

Разом із волонтерами керівництво Авдіївки відвідало міську лікарню, де досі героїчно працюють місцеві медики, та комунальників, які мужньо, навіть під обстрілами, займаються підтримкою життєдіяльності міста. Представники міської влади поспілкувались з мешканцями та відвідали пункт видачі дров.

 

Також співробітники Авдіївської міської військової адміністрації привезли в Авдіївку генератор, який одразу передали комунальній службі. Цей пристрій від доброго, щирого українського серця  передали мешканці Івано-Франківська, зокрема Роман Єжак та інші небайдужі волонтери. Генератор вже встановили на одній зі скважин міста. Попередній подібний агрегат зносився від постійного використання і зламався. Тепер набрати воду за відсутності електропостачання для забезпечення базових потреб авдіївців стане простіше.

- Реклама -