Пропонував «купити» довідку про непридатність до військової служби за 2 000 доларів США – на Донеччині судитимуть експравоохоронця

За процесуального керівництва Донецької обласної прокуратури до суду скеровано обвинувальний акт стосовно працівника правоохоронного органу за фактом одержання неправомірної вигоди для себе за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на функції держави (ч. 2 ст. 369-2 КК України).

Досудовим розслідуванням встановлено, що у липні 2022 року до працівника районного управління поліції ГУНП в Донецькій області звернувся місцевий мешканець з приводу оформлення дозволу на травматичну зброю. У ході розмови поліцейський дізнався, що чоловік є учасником бойових дій, але наразі службу в армії не проходить. Розуміючи, що є змога «підзаробити», правоохоронець натякнув співрозмовнику, що за 2 000 доларів США може допомогти в отриманні довідки про зняття його з військового обліку як нібито непридатного за станом здоров’я, аби чоловіка не мобілізували.

За сприянням у вирішенні цього питання правопорушник звернувся до співробітника одного з відділів територіального центру комплектування та соціальної підтримки, матеріали стосовно якого виділені в окреме провадження.

Під час передачі громадянину зазначеної довідки правопорушників затримали.

Наразі обвинуваченого звільнено з правоохоронного органу.

Досудове розслідування здійснювалось слідчими ТУ Державного бюро розслідувань, розташованого у м. Краматорську.

 

- Реклама -