Житло від аферистів: поліції застерігає, як уникнути шахрайства

Напередодні новорічних свят шахраї використовують схему зі здачею в оренду житла у курортних містечках. Поліція застерігає: щоб не зіпсувати собі настрій і відпочинок, орендуйте помешкання лише у перевірених людей та через офіційні ресурси.
Тож, аби не зіпсувати собі святковий настрій, будьте обачними й дослухайтеся до простих правил безпеки, які допоможуть вам уникнути неприємностей під час оренди житла:
1. Використовуйте лише перевірені ресурси для бронювання чи пошуку житла в оренду.
2. За допомогою онлайн-карт та пошукових ресурсів перевірте, чи взагалі існує така адреса, і що саме за нею знаходиться (шахраї часто використовують чужі фото з інтернету і зазначають неіснуючі адреси помешкань).
3. Якщо від вас наполегливо і під різними приводами вимагають повну передплату – одразу відмовляйтесь. Дуже висока ймовірність, що ви натрапили на шахраїв.
4. Не зайвим буде перевірити фото будинку, який вам сподобався, через функцію пошуку схожих зображень у Google і співставити знайдену інформацію. Якщо шахраї використали чуже фото, ви таким чином зможете знайти достовірну інформацію про об’єкт, який вас зацікавив.
- Реклама -