В Маріуполі сьогодні почнеться турнір з рукопашного бою серед поліцейських пам’яті Віталія Мандрика

- Реклама -

21-22 лютого в Маріуполі за адресою вул. Левченка, 10 (фізкультурно-оздоровчий комплекс) проходитиме турнір з рукопашного бою серед поліцейських Донецької області пам’яті Віталія Мандрика — правоохоронця з Покровська (колишній Красноармійськ), співробітника спецпідрозділу «Сокіл», який загинув 23 лютого 2015 року у Маріуполі, затримуючи диверсантів, що планували у місті теракт.

Відкриватиме змагання начальник поліції Донецької області В’ячеслав Аброськін. У рамках першого дня турніру відбудуться показові виступи спортсменів з «Ліги майбутніх поліцейських», перед присутніми виступатиме оркестр ГУНП в Донецькій області, народний естрадно-цирковий колектив «Весела арена», зразковий театр естрадного танцю «Релеве».

22 лютого, після фінальних змагань, відбудеться урочисте закриття турніру, нагородження переможців, участь у якому візьме начальник поліції Донецької області В’ячеслав Аброськін.

У рамках другого дня змагань відбудуться показові виступи від глобальної федерації тхеквондо м. Маріуполя, театру бойових мистецтв «Білий Лотос», спортивного клубу «ПЕХКО». Також буде нагороджений найактивніший учасник «Ліги майбутніх поліцейських», який вирішив присвятити своє службі у правоохоронних органах.

Вітатимуть учасників та переможців змагань діти з «Ліги майбутніх поліцейських», ансамбль барабанщиць ГУНП в Донецькій області, оркестр ГУНП в Донецькій області, народні колективи міста.

Відкриття турніру: 21 лютого о 14.00

Закриття: 22 лютого о 15.00

Головний суддя змагань – президент федерації рукопашного бою та змішаних єдиноборств м. Маріуполя, майстер спорту України з рукопашного бою Олексій Юдін, повідомляє відділ комунікації поліції Донецької області.

Рік тому пам'ять загиблого бійця була вшанована перейменуванням на честь Мандрика вулиці рідного міста Покровськ. Міський відділ поліції знаходиться тепер на вулиці Мандрика.

- Реклама -