Зведена інформація про стан Покровської громади

Минула доба пройшла відносно спокійно, фактів щодо руйнувань та постраждалих не надходило.

З ранкового зведення від диспетчера ДСНС отримана така інформація: пожеж та надзвичайних подій на території Покровської громади не відбувалося. Заявок на вилучення ВНП не надходило.

Оперативний штаб діє 24/7. Керівництво знаходиться на своїх робочих місцях.

Аварійні ситуації за минулу добу:

Електропостачання: застосовувався графік стабілізаційних відключень в м. Покровську, м. Родинське, с. Шевченко, с. Гришине, також відбувались аварійні відключення в м. Покровську. За інформацією від диспетчера РЕМ відключення протягом поточної доби не заплановані, графік відключень буде переглядатися.

Водопостачання: Згідно з графіком, водопостачання надходить до іншої громади.  До  м. Родинське вода подається зі свердловини шахти «Краснолиманська», с. Новопавлівка не отримує водопостачання у зв’язку із пошкодженням труби.

Газопостачання: за минулу добу підключень не проводили. Всього у  Покровській громаді під’єднано 11256 абонентів.

Теплопостачання: згідно з графіком стабілізаційних відключень електропостачання зупинялися котельні, у зв’язку з регулярним відключенням електроенергії на трасах КП «Покровськтепломережа» відбуваються постійні гідравлічні та теплові удари. За добу відбувалися пориви труби на теплових трасах, системах опалення внутрішньо – будинкових мереж, тому деякі будинки м. Покровська та м. Родинського залишаються без опалення.

Керівництво громади наголошує на необхідності евакуації. Щодня курсує евакуаційний потяг N 223 «Покровськ — Дніпро — Львів»:

— прибуття в Покровськ о 13.00,

— відправлення з Покровська о 14.15.

Також по парних числах раз на чотири дні потяг слідує до Тернопільської області.  Триває запис на 16 грудня. Реєстрація на потяг за телефоном 0-800-300-101.

Здійснюється патрулювання з метою контролю за дотриманням заборони торгівлі алкоголем.

Комендантська година та режим світломаскування діє з 21. 00 до 05. 00.

Фактів колабораціонізму не зафіксовано.

- Реклама -