Компенсація за розміщення ВПО: як отримати?

Кабінет Міністрів України затвердили Порядок компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися у період воєнного стану і не отримують щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг.

Про це зазначено  у постанові КМУ від 19.03.2022 № 333, на підставі якої виконавчий комітет Миколаївської міської ради прийняв рішення від 20.04.2022 №309,  де відповідальними особами за реалізацію Постанови визнані адміністрації районів Миколаївської міської ради.

Якщо ви безоплатно розмістили у себе внутрішньо переміщених осіб — Ви можете отримати компенсацію у розмірі 30 грн в день за кожну людину.

У  разі розміщення внутрішньо переміщених осіб власник житла обов’язково звертається із заявою або до адміністрації району де знаходиться нерухомість, де зазначає відомості про дату поселення, дані людей та адресу жилого приміщення, до якої додаються копії довідки про реєстрацію ВПО.

- Реклама -