Оперативна ситуація у Покровську

Зведена інформація про життєдіяльність Покровської громади на 7 грудня

З ранкового зведення від диспетчера ДСНС отримана така інформація: сталася пожежа у с. Лисівка на вул. Польова зайнявся очерет. Виїзд о 17.13 ліквідована пожежа о 19.10. Надійшла 1 заявка на вилучення ВНП у м. Покровськ, у полі. ВНП ідентифіковано, вилучення заплановано на поточну добу.

Аварійні ситуації за минулу добу:
◽️Електропостачання: застосовувався графік стабілізаційних відключень в м. Покровську та м. Родинське; проводилися відновлювальні роботи у м-ні «Шахтарський» після пожежі в будинку №26Б; вимикали світло у зв’язку з плановими роботами з обрізки дерев; відновлювальні роботи на вул. Поштовій заплановані на поточну добу.
◽️Водопостачання: вода до громади не подається у зв’язку із знеструмленням Карлівської ФС, м. Родинське отримує водопостачання зі свердловини шахти «Краснолиманська», с. Новопавлівка не отримує водопостачання у зв’язку із пошкодженням труби.
◽️Газопостачання: за минулу добу підключено у м. Покровськ 92 квартири, в м. Родинське 128 квартир.
◽️Теплопостачання: У зв’язку з постійним відключенням електроенергії на трасах КП «Покровськтепломережа» відбуваються постійні гідравлічні та теплові удари. За добу відбувалися пориви труби на теплових трасах, системах опалення внутрішньо – будинкових мереж, тому деякі будинки м. Покровська та м. Родинського залишаються без опалення. Станом на 06.00 годину ранку поточної доби всі котельні в роботі.

- Реклама -