За пости у соцмережах про «прильоти» ворожих ракет – ШТРАФ ‼️

 

Фото, відео або опис із точним зазначенням місця влучення ракети, розміщені в соцмережах до офіційної інформації про влучення, будуть вважатися КРИМІНАЛЬНИМ ПРАВОПОРУШЕННЯМ. І винного покарають за нього або штрафом, або громадськими чи виправними роботами. Такий законопроект №8218 готує у Раді група депутатів-«слуг» на чолі з головою партії «Слуга народу» Оленою Шуляк.

Кримінальну відповідальність нестимуть громадяни, які опублікували картинку «прильоту» або вказали точно уражений об’єкт у соцмережах. Не секрет, що соцмережі – потужне джерело інформації для ворога, який ретельно моніторить публікації у пошуках найменших відомостей про те, куди і як вдалося поцілити. Природно, що за допомогою відео та словесних описів він зможе зробити висновки і наступного разу так скоригувати свій вогонь, щоби потрапити прямо в ціль.

Отже, сума штрафу становитиме від однієї тисячі до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Тобто мінімальний штраф дорівнюватиме 17 тисячам гривень, максимальний – 51 тисячі.

Звісно, далеко не всі мають такі гроші. Тому законом передбачено й інші види покарань. Зокрема – громадські роботи терміном від 200 до 240 годин. Тобто, якщо працювати як ведеться, по 8 годин на день, то доведеться віддати громадським роботам від 25 до 30 днів роботи.

Ну, і найсуворіше покарання за таку провину — виправні роботи на строк до 2 років.

- Реклама -