Стан життєдіяльності Покровської громади станом на 1 грудня

Минула доба пройшла відносно спокійно, фактів щодо руйнувань та постраждалих не надходило.

З ранкового зведення від диспетчера ДСНС отримана така інформація: пожеж та надзвичайних подій на території Покровської громади не відбувалося.

Заявок на вилучення ВНП не надходило.
Оперативний штаб діє 24/7. Керівництво знаходиться на своїх робочих місцях.

Аварійні ситуації за минулу добу:
Електропостачання: застосовувався графік стабілізаційних відключень в м. Покровську та м. Родинське.

Водопостачання: вода на місто подається за графіком з 5.00 до 9.00, увечері заплановано з 18.00 до 22.00. Всі насосні в роботі, в с. Шевченко вода подається з 6.00 до 9.00. Місто Родинське отримує водопостачання зі свердловини шахти «Краснолиманська».

Газопостачання: тривають підготовчі роботи для подачі газу до споживачів. За минулу добу у м. Покровськ підключено 133 квартири. У місті Родинське підключили 109 квартир.

Керівництво наголошує на необхідності евакуації. Щодня курсує евакуаційний потяг  №223 «Покровськ — Дніпро — Львів»: прибуття в Покровськ о 13.00, відправлення з Покровська о 14.15. Також по парних числах раз на чотири дні потяг слідує до Тернопільської області. Реєстрація на потяг за телефоном 0-800-300-101.

Проводяться спільні вечірні патрулювання співробітниками Покровського районного управління поліції, КП «Муніципальна служба правопорядку» та членами ГФ «За порядок» та перевірки з метою недопущення продажу алкоголю.

Комендантська година та режим світломаскування діє з 21. 00 до 05. 00.

- Реклама -