Зведена інформація про життєдіяльність Покровської громади

 

 

Минула доба пройшла відносно спокійно, фактів щодо руйнувань та постраждалих не надходило.

 

З ранкового зведення від диспетчера ДСНС отримана така інформація: протягом минулої доби на території Покровської громади надзвичайних подій не трапилось. По м. Покровську було відпрацьовано 1 заявка та вилучено 60 одиниць ВНП, обстежено 0,8 га території.

 

Оперативний штаб діє 24/7. Керівництво знаходиться на своїх робочих місцях.

 

Аварійні ситуації за минулу добу:

▫️Водопостачання: За інформацією від КП «Покровськводоканал» з вечора 12 листопада водопостачання подається до іншої громади. Місто Родинське отримує воду зі свердловини шахти Краснолиманська.

Газопостачання: тривають підготовчі роботи для подачі газу до споживачів. За минулу добу підключення абонентів не проводили.

Теплопостачання: до деяких будинків та вулиць припинена подача теплоносія у зв’язку з поривом труб на теплових трасах та внутрішньобудинкових мереж. Від 09.11.2022 року припинено подачу теплоносія до буд. №12Б на вул. Шмідта, та з 11.11.2022 р. ЗОШ №1, 12, гуртожиток педагогічного коледжу, буд №15 на вул. Таманова у зв’язку з поривами на мережах теплопостачання.

Щодня курсує евакуаційний потяг N 223 «Покровськ — Дніпро — Львів»:

— прибуття в Покровськ о 13.00,

— відправлення з Покровська о 14.15.

Також по парних числах раз на чотири дні потяг слідує до Тернопільської області. Триває запис на 18 листопада. Реєстрація на потяг за телефоном 0-800-300-101.

 

Здійснюється патрулювання з метою контролю за дотриманням заборони торгівлі алкоголем.

 

Комендантська година та режим світломаскування діє з 21. 00 до 05. 00.

 

Фактів колабораціонізму не зафіксовано.

- Реклама -