Намагаючись придбати через інтернет-сайт песика, покровчанка втратила кругленьку суму

Не дивлячись на постійні попередження поліції, що в інтернет — мережі шахраї продовжують ошукувати громадян, останні продовжують відшукувати "привабливі" пропозиції та втрачати свої гроші через власну легковажність. Ряди ошуканих поповнила ще одна мешканка Покровська (колишній Красноармійськ)

.

До чергової частини Покровського відділу поліції звернулася 33-річна місцева мешканка, яка заявила про те, що втратила свої кошти, зробивши замовлення на інтернет-сайті.

З’ясувалося, що покровчанка захотіла здійснити мрію своєї доньки та купити їй собаку породи «шпіц». Відкривши в інтернеті відомий сайт із оголошеннями з продажу тварин, жінка швидко знайшла необхідне їй цуценя та ще й за привабливою ціну. Поспілкувавшись із продавцем собаки та домовившись остаточно про ціну і умови отримання, покровчанка перевела із своєї картки на зазначену картку 2500 гривень і почала чекати на «живе замовлення». Продавець, в свою чергу, пообіцяв, що після отримання грошей, одразу ж відправить собаку спеціальним «таксі для тварин». Минали дні, але довгоочікуваний «сюрприз для дитини» не приїжджав. Схвильована жінка кілька разів телефонувала продавцю, але той не піднімав слухавку.

Як з’ясувалося пізніше, такої служби таксі з перевозу тварин, яку називав чоловік, навіть не існує. Жінка зрозуміла, що її ошукали і вона втратила гроші, а її донька залишилася без подарунка.

За даним фактом відкрите кримінальне провадження за ч.1 ст.190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання від штрафу до обмеження волі на строк до трьох років.

- Реклама -