Молодь Покровська ознайомили зі світом професій

Одним із напрямків профорієнтаційної роботи Покровського міського центру зайнятості Донецької області є робота з учнівською молоддю.     

З початку 2017 року проведені профорієнтаційні уроки «Основи вибору майбутньої професії» в Багатопрофільній гімназії, ЗОШ №3, ЗОШ №12 м. Покровська для учнівської молоді старших класів.

В ході профорієнтаційних заходів учні ознайомились зі станом ринку праці, зі світом професій та їх особливостями. Провідний фахівець Покровського міського центра зайнятості Донецької області Тетяна Левченко підкреслила: «При виборі професії кожен учень має враховувати тенденції розвитку та змін в суспільстві, бути зорієнтованим на отримання актуальної, цікавої, добре оплачуваної професії, враховуючи формулу вибору професії «ХОЧУ-МОЖУ-ТРЕБА»».

Допомогою у визначенні з майбутньою професією є профорієнтаційне тестування. Фахівець центру зайнятості Крістіна Насєкіна розповіла про найсучасніший тест для визначення інтересів, вмінь і навичок та вибору майбутнього напрямку навчання для молоді «Моя кар’єра». Метою даного тесту є допомога, краще зрозуміти себе, вибрати напрямок освіти і майбутню професійну діяльність.

Профорієнтаційна робота з учнівською молоддю спрямована на підвищення ступеня популярності, соціальної значущості робітничих професій в суспільстві з метою формування стійкої спрямованості, психологічної готовності до діяльності в умовах ринкових відносин, мотивації до професійної діяльності кожного  учня.

Фахівці центру зайнятості побажали майбутнім випускникам зробити правильний вибір професії та запросили на екскурсію до Покровського  міського центру зайнятості Донецької області.

- Реклама -