Покровська громада станом на 5 листопада

Минула доба пройшла неспокійно, м. Покровськ зазнало обстрілів. За інформацією від Ситуаційного центру ГУНП в Донецькій області: 4 листопада о 19:10 року внаслідок обстрілу (попередньо із застосуванням безпілотників Shahed-136), сталося влучання ВНП в районі вул. Нахімова м. Покровськ. Через загрозу повторного обстрілу сили та засоби від Головного управління не залучаються. Інформація щодо руйнувань та постраждалих встановлюється.

 

 

 

 

З ранкового зведення від диспетчера ДСНС отримана така інформація: 04.11.2022 року відбувся обстріл. Після 08.00 на місце обстрілу виїхали піротехніки, потім територія буде обстежена ДСНС.

 

 

 

 

На даний час до Контактного центру надійшло 67 звернень щодо руйнування житла внаслідок обстрілу 3 листопада.

 

 

 

 

 

 

 

Аварійні ситуації за минулу добу:

 

Електропостачання: були застосовані стабілізаційні та аварійні відключення електроенергії у деяких районах м. Покровська, м Родинське та с. Шевченко. Фахівці ДТЕК виконали відновлювальні роботи, світло відновлено.

 

Водопостачання: роботу Карлівської ФС не відновлено.

 

Теплопостачання: протягом дня відбувалась зупинка котелень згідно з графіком аварійних відключень. Котельні № 6, 7, ЗОШ 14 знеструмлені внаслідок обстрілу, що відбувся 04.11.2022 р., № 17, 19 залишаються знеструмленими внаслідок обстрілу, що відбувся 03.11. 2022 року.

- Реклама -