Перелік підстав для звільнення з військової служби СКОРОТЯТЬ?

 

 

Кабінет Міністрів зареєстрував у Верховній Раді законопроект №8169 про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення окремих питань виконання військового обов’язку та проходження військової служби, яким пропонується виключити з законодавства норму про звільнення з військової служби осіб, яких було позбавлено військового звання у дисциплінарному порядку.

 

Законопроектом пропонується внести зміни до статті 26 Закону України «Про військову службу та військовий обов’язок» і ВИКЛЮЧИТИ НОРМУ про те, що військовослужбовці, які проходять військову службу за призовом осіб офіцерського складу, ЗВІЛЬНЯЮТЬСЯ ІЗ СЛУЖБИ У ЗВ’ЯЗКУ З ПОЗБАВЛЕННЯМ ВІЙСЬКОВОГО ЗВАННЯ У ДИСЦИПЛІНАРНОМУ ПОРЯДКУ. Відповідно, пропонується виключити позбавлення військового звання у дисциплінарному порядку в якості підстави для розриву контакту на проходження військової служби.

 

Також передбачено скасування норми про звільнення військовослужбовців, які проходять військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, воєнний стан та стан війни через службову невідповідність та у зв’язку з позбавленням військового звання у дисциплінарному порядку.

- Реклама -