Двох рецидивістів з Бахмуту і Добропілля затримали поблизу виправної колонії на Донеччині

200 грамів конопель та шприц з опієм ацетильованим намагались перекинути через паркан виправної колонії селища Гостре пасажири авто. Вилучена наркотична речовина направлена на дослідження до Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру. Проводиться слідство, повідомляє Покровський відділ поліції.

Під час патрулювання автошляхів, поблизу виправної колонії, розташованої у селищі Гостре, працівники поліції з безпеки дорожнього руху побачили стоячий автомобіль «Фольксваген Транспортер», поряд з ним стояло два чоловіка. При появі патрульного авто, чоловіки щось викинули у сніг. Правоохоронці побачили на снігу пляшку з речовиною рослинного походження.

Водій авто пояснив, що він працює таксистом. Його найняли два чоловіка у Кураховому, з проханням відвезти їх до селища Гостре, де знаходиться виправна колонія. По дорозі вони поклали у пляшку медичний шприц з опієм, набили її коноплями, перемотали скетчем та планували прикріпити до неї каміння, аби зручніше було перекинути пляшку через паркан колонії. Вони вийшли з автівки, не доїхав близько 200 метрів до виправного закладу, щоб непомітно підійти до паркану, але в цей час появився патрульний автомобіль і пасажири, злякавшись, викинули пляшку з наркотичною речовиною у сніг.

При перевірці чоловіків за базами даних, з’ясувалось, що вони неодноразово судимі. 32-річний мешканець Бахмуту був засуджений за збут та незаконне зберігання наркотичних засобів і у 2016 році звільнений з Харківській виправної колонії за «законом Савченко». Другий чоловік – 30 – річний мешканець Добропільського району – засуджений за скоєння вмисного вбивства та незаконний оборот наркотичних засобів, покарання відбував в Горлівці, у 2016 році був звільнений та повернувся додому. Але чесно жити не захотів – вже у 2017 року за скоєння шахрайських дій він був притягнутий до кримінальної відповідальності, кримінальна справа у відношенні нього розглядується у суді.

На місце була викликана слідчо-оперативна група Селидівского відділення поліції.

Факт внесений до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.2 ст. 309 «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту, вчинене повторно, або за попередньою змовою групою осіб» Кримінального кодексу України.

- Реклама -