Чи будуть мешканці Добропільської МТГ забезпечені питною водою?

Із 44 тисяч мешканців Добропільської МТГ на її території залишаються близько 21 тисячі осіб, що за різних обставин вирішили не евакуйовуватися до більш безпечних регіонів.

На жаль, Карлівське водосховище знаходиться під постійними обстрілами, що призводить до систематичного пошкодження ліній електропередач та обладнання насосної станції, до того ж, природнього дебету води вистачить, в кращому випадку, до середини листопада поточного року. Що стосується свердловини «Золотий колодязь», то вона забезпечує водою лише 70% міста Добропілля та Святогорівського старостинського округу. Даний водозабір знаходиться в аварійному стані. Але заміна аварійних ділянок водозабору Золотий Колодязь-Добропілля дозволить забезпечити стовідсотково населення громади питною водою.

Сьогодні Добропільська міська військова адміністрація отримала труби та необхідні матеріали для ремонту водоводу від благодійної організації New Way. Незабаром розпочнуться ремонтні роботи, які дозволять забезпечити громаду безперебійним водопостачанням.

- Реклама -