Як Мирноград поринув в Японію

До року Японії в Україні Центральна міська бібліотека міста Мирноград (колишній Димитров) для учнів 7-Б класу ЗОШ №9 провела усний журнал «Японія на карті світу».

Ведуча заходу перегорнула ознайомила усіх присутніх з легендою виникнення країни, її історією, особливостями її розвитку, архітектурними та культурними пам’ятками. Вона зазначила, що Японія — східна країна зі своєрідною культурою.

Японія відома як країна сонця, що сходить, самі японці називають свою країну Ніхон — "Батьківщина Сонця". А ще Японія відома як одна з провідних промислових держав, як одна з економічних лідерів сучасного світу, як одна з лідируючих країн у галузі наукових досліджень. Японія щорічно приваблює безліч туристів, які бажають ознайомитися з дивовижною Японською культурою, подивитися на гору Фудзі на японському острові Хонсю, пройтися по стежках середньовічних самураїв.

Знання про країну, які отримали учні на заході, були реалізовані під час проведення вікторини «Цікаве про Японію». Діти із задоволенням спілкувались та відповідали на запитання, а відеоролики «Японія», «По світу. Японія», «18 фактів про Японію та японців. А ви знали, що…», «Мистецтво Японії. Шедеври архітектури», «Квітне сакура» дуже допомогли у відповідях.

Наприкінці заходу відбулось нагородження переможців конкурсу малюнків «Японія моїми очима», зініційованого Центральною міською бібліотекою. Всі учасники представили творчі роботи, в яких показали своє власне бачення теми цього конкурсу. Переможців та учасників конкурсу нагородили грамотами та цінними подарунками.

До уваги присутніх та користувачів бібліотеки була представлена книжкова виставка «Японія» за розділами: «Сторінки історії», «Символи Японії», «Сучасна Японія» та «Японська література».

А куточок в Японському стилі із різними тематичними елементами ненав’язливо допомагає поринути у одну з найбільш загадкових і захоплюючих країн світу.

- Реклама -