Е-рецепт на наркотичні ліки

Від сьогодні лікарські засоби, обіг яких є суворо обмеженим на державному рівні, відпускатимуть виключно за рецептом на спеціальному бланку форми № 3.

Які ліки будуть виписувати за е-рецептом?
Йдеться про наркотичні (психотропні) лікарські засоби, які й зараз відпускаються виключно за рецептом лікаря на спеціальному рецептурному бланку форми № 3 (ф-3). У медичній практиці ці ліки застосовують для знеболення больових симптомів у пацієнтів зі складними захворюваннями, знеболювання хворих, які отримують паліативну допомогу, лікування психічних розладів; замісної підтримувальної терапії тощо.

Чи діє нововведення на відпуск пільгових препаратів, які пацієнт отримує безоплатно?
Ні, електронний рецепт буде діяти виключно для відпуску наркотичних (психотропних) лікарських засобів за власні кошти пацієнта. Для отримання ліків на пільгових умовах рецепт на наркотичні (психотропні) лікарські засоби як і раніше виписується на спеціальному паперовому бланку форми ф-3.

Який термін дії електронного рецепта на наркотичні препарати? 
Електронний рецепт на наркотичні (психотропні) лікарські засоби, як і паперовий рецепт на спеціальних бланках форми № 3, дійсний протягом десяти днів з дня виписування.

- Реклама -