За привласнення бюджетних коштів у Добропільскому районі засуджено сільського голову

Золотоколодязького сільського голову визнано винним у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.191 "Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем" КК України. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Донецької області.

Під час судових слухань прокурором повністю доведено провину Золотоколодязького сільського голови, який протягом травня-червня 2015 року видав розпорядження про своє преміювання. Це розпорядження стало підставою для нарахування та виплати сільському голові премії у розмірі більшому ніж передбачено рішенням сільської ради.

Таким чином сільський голова у вказаний період час незаконно привласнив та розтратив кошти місцевого бюджету на загальну суму 11 104 грн.

Дії посадовця кваліфіковано за ч.2 ст. 191 КК України, як розтрата та привласнення грошових коштів, які перебували в його віданні, шляхом зловживання службовим становищем.

Рішенням Добропільського міськрайонного суду посадовця засуджено до 1 року обмеження волі, з позбавленням права обіймати посади пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих функцій чи адміністративно-господарських обов’язків строком на три роки.

Державне обвинувачення підтримувала Костянтинівська місцева прокуратура.

- Реклама -