Робота гуманітарного штабу

З початком військової агресії держави-терориста в місті Добропіллі організована робота гуманітарного штабу, що розташований в приміщенні ЦКД. Першими кроками було залучення волонтерів, благодійників та небайдужих людей, які надавали допомогу у вигляді харчових продуктів, одягу, засобів гігієни, медикаментів та ін.
На сьогодні в місті працюють дві потужні програми надання гуманітарної допомоги — це Всесвітня продовольча програма WFP/ ADRA та урядова гуманітарна допомога. В процесі налагодження роботи штабу також отримували допомогу від друзів та партнерів, благодійних організацій та фондів: БО «100% Життя», «БФ Клуб Світанок», «БФ «ТЕАМ 4 UA»», ГО «Сила Людини», Фонд «Порятунок життів». Були реалізовані проекти швидкого реагування та цільової допомоги від Міжнародної організації з міграції (МОМ), UNICEF, ACTED, Українського жіночого фонду та багатьох інших організацій.
За весь період роботи до штабу звернулося понад 15 000 місцевих мешканців та більше 700 внутрішньо переміщених осіб, видано близько 30000 продуктових наборів. Щомісяця кількість продовольчих наборів коливається від 5000 до 6000 одиниць, цього не вистачає, щоб задовольнити потреби кожного мешканця громади, тому допомога надається почергово, приблизно 1 раз на 2 місяці. Лише ВПО 2022 року (переселенці, що прибули до Добропільської громади у 2022 році) отримують допомогу щомісяця. Наразі охоплено найширшу вікову категорію місцевих мешканців від 18 до 104 років. (найстарша особа, що звернулась за допомогою 1918 р.н.).

- Реклама -