Що сьогодні коїлось у мерії Мирнограда

Сьогодні, 6 лютого, у приміщенні міськради мирноградського (раніше — димитровського) виконкому міський голова Олександр Брикалов провів особистий прийом громадян. Також відбулася апаратна нарада.

На прийом до мера прийшло більше 20 осіб. «Одні питання вирішувалися в ході прийому, інші бралися в роботу, бо потребували додаткового вивчення, — повідомив Олександр Брикалов. — І хоча планувався лише індивідуальний прийом, але були й колективні з численними загальними питаннями, а саме надання матеріальної допомоги центру «Бригантина» на участь у конкурсі, допомога ветеранській організації щодо призначення голови квартального комітету №1, надання фінансової допомоги на лікування, забезпечення дровами переселенців, ветеранів, благоустрій території б.32 м-н «Молодіжний», роботу ліфту б.№30 м-ну «Світлий», який не працює останнім часом».

Також було порушено питання в оформленні довідок по газопостачанню, про ліквідацію старих дерев по вул.Тульська, про виплату субсидій, про сприяння у працевлаштуванні, про благоустрій ЗОШ №17, ремонт квартири по вул. Корольова 2/11, ремонт каналізації «Молодіжний», 37.

«На ці всі порушені питання надано відповіді, роз’яснення й консультації. Вирішення окремих питань, що потребують з’ясування та на які надано доручення, узято на контроль», — розповів міський голова.

А на апаратній нараді розглянули питання щодо призначення субсидій, заслухали звіт зі зверненнями громадян у Мирноградській центральній міській лікарні за 2016 рік, звіт про діяльність ДНЗ «Димитровський професійний гірничий ліцей» за 2016 рік , про роботу адміністративної комісії за 2016 рік.

«Протягом 2016 року адміністративною комісією було розглянуто 139 адміністративних справ, винесено постанов про стягнення штрафу – 98 справи; накладено штрафів на суму – 33677,00грн., закрито провадження — 64 справ, перераховано до міського бюджету 8086,00 грн., з них сплачено правопорушниками добровільно –8086,00 грн. Далі обговорили стан справ у місті, звернення громадян, роботу комунальних та соціальних служб, заходи до Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні», — розповів Олександр Брикалов.

- Реклама -