Сергій Андрійченко вітає захисників та захисниць України зі святом!

Прийміть щирі вітання з Днем захисника та захисниці України і Покровом Пресвятої Богородиці!Ці знаменні дати нерозривно пов’язані між собою і символізують зв’язок поколінь. Пресвята Богородиця вважалася покровителькою славного війська козацького та всього українського народу. І продовжує захищати наших героїв від ворога.
Сьогодні цей день є особливо важливим для кожного українця. Сьогодні тисячі сильних та хоробрих захисників та захисниць борються за незалежність нашої країни. ЗСУ, територіальна оборона, добровольці, волонтери, медики та всі, хто сьогодні тримає свій фронт. Я вдячний кожному за новий день. Завдяки Вам, Герої, ми знаходимося тут, на своїй землі, під своїм синьо-жовтим прапором, у своїй вільній та незалежній Україні.
Цього осіннього дня від щирого серця хочу побажати всім, хто захищає цілісність України, сили та терпіння, здоров’я, удачі та віри. Віри у перемогу, віри у свою країну, віри у світле майбутнє. Низький уклін Вам, Герої! І якнайшвидшого повернення додому з перемогою!
Слава Україні!

- Реклама -