На Донеччині пройде «поліцейський турнір» рукопашного бою імені Мандрика

Керівник Головного управління Національної поліції в Донецькій області, генерал поліції В'ячеслав Аброськін повідомив, що в цьому році пройде турнір поліції Донеччини з рукопашного бою імені Мандрика — правоохоронця з Покровська (колишній Красноармійськ), який загинув в Маріуполі, ціною життя врятувавши місто від теракту.

Ось, що пише генерал на своїй сторінці у «Фейсбуці»:

«Два роки тому, 23 лютого 2015 року, при затриманні особливо небезпечних терористів загинув наш співробітник спецпідрозділу "Сокіл" Віталій Мандрик. Він поклав своє життя аби злочинці не змогли скоїти теракт в Маріуполі, що міг би забрати десятків життів мирних громадян. Один терорист був вбитий на місті, іншому вдалося втекти, але згодом його місцезнаходження було встановлено — при затриманні він покінчив з собою. У Віталія залишилась маленька донечка.

Рік тому пам'ять загиблого бійця була вшанована перейменуванням на честь нього вулиці рідного міста Покровськ. До речі, і міський відділ поліції знаходиться тепер на вулиці Мандрика.

В цьому році, до другої річниці пам'яті Віталія, запропонував особовому складу провести турнір поліції Донеччини з рукопашного бою імені Мандрика. Наразі до 14 лютого триває відбірковий етап, а фінальне змагання відбудеться 22 лютого. І хай переможе найсильніший.

Світла пам'ять тобі, Віталію. Спочивай з миром».

- Реклама -