Меморандум про водопостачання Родинського

Укладено меморандум про централізоване водозабезпечення Родинського

Сьогодні Покровська міська військова адміністрація, ДП «ВК «Краснолиманська», ТОВ «Краснолиманське» та КП «Покровськводоканал» підписали чотиристоронній меморандум, у рамках якого передбачається постачання очищеної та знезараженої води з підземних джерел «Краснолиманської» мешканцям Родинського старостинського округу.

Нагадаємо, ще влітку на зустрічі Сергій Андрійченко разом з керівництвом шахти «Краснолиманська» обговорили можливість альтернативного водопостачання міста Родинське. Відразу ж були написані відповідні листи та поведені експертизи якості води.

Ця історія не без участі колишнього керівника, на жаль, затянулась на місяці. І тільки після призначення нового керівника вже у міську військову адміністрацію, ситуація зрушилася з місця.

Частина необхідних технічних заходів вже реалізована: зусиллями водоканалу прокопана технологічна траншея під прокладання трубопроводу.

«Ми підключаємо місто під вже наявні очисні установки шахти, – зазначив очільник Покровської МВА Сергій Добряк. – Зі свого боку ми допомагаємо в проведенні земельних робіт, в забезпеченні кварцевим піском та ультрафіолетовими лампами. Є надія, що протягом трьох-чотирьох тижнів, в залежності від погодних умов, Родинське буде з водою».

- Реклама -