Зустріч Сергія Добряка зі старшими будинків

У Покровську тривають зустрічі очільника військової адміністрації зі старшими будинків
Протягом тижня очільник Покровської міської військової адміністрації Сергій Добряк разом з керівниками апарату ради проводять зустрічі з мешканцями міста, аби надати їм достовірну інформацію щодо питань відновлення тепло та водопостачання, а також обговорити умови знаходження у місті під час зимового періоду.

«Сьогодні лунає безліч домислів та вигадок з приводу подачі газу. Звичайно, ми всі чекаємо на цю подію, але напевно не знаємо, чи з`явиться теплоносій у наших домівках, — звернувся до мешканців селища динасового заводу Сергій Добряк. – Газовики разом із місцевими комунальниками готують наші внутрішні мережі та котельні. Ця робота триває не дивлячись на те, що 100% гарантії щодо відновлення теплопостачання ніхто дати не може».
Одним з розповсюджених питань, яке також лунає під час кожної зустрічі, стосується відновлення водопостачання та підключення наявних свердловин до центральної водопровідної мережі.
Як пояснив заступник Покровського міського голови Олександр Добровольський, таке рішення повинно прийматись усіма мешканцями будинку, які фактично проживають у ньому на даний час.
«Якщо у вас є свердловина і ви вирішили відключитись від центрального водопостачання, вам потрібно написати заяву на ім`я очільника Покровської МВА Сергія Добряка та віддати її до житлово-комунального відділу. Тоді на цю адресу приїздять спеціалісти КП «Покровськводоканалу», які зроблять звіряння лічильника. Від того дня ви платитиме лише за стоки», — розповів механізм дій Олександр Добровольський.
Своєю чергою, керівник військової адміністрації нагадав, що цей захід тимчасовий на випадок відсутності водопостачання. Як тільки вода з`явиться у кранах споживачів, плату за послуги буде відновлено.
Крім питань тепло та водопостачання було обговорене питання й щодо облаштування простіших укриттів, роботи теплопунктів та евакуації населення.
- Реклама -