Авдіївські поліцейські доставили гуманітарну допомогу

Авдіївські поліцейські під обстрілом доставили гуманітарну допомогу до населених пунктів Очеретинської ОТГ
Мешканцям сіл Первомайське та Невельське привезли те, в чому є найгостріша потреба, – хліб, продукти, питну воду. Від такої допомоги залежить виживання людей, бо через бойові дії дістатися до населених пунктів вкрай небезпечно.
Щодня ці населені пункти піддаються масованим обстрілам російських військ. В селах відсутні світло та вода, зруйновані будинки та інфраструктура, а місцевим мешканцям здебільшого доводиться ховатися від снарядів у підвалах. Ситуація в вкрай важка, дістатися до сіл небезпечно. Попри всю небезпеку поліцейські постійно надають допомогу громадянам та вивозять у безпечне місце тих, хто погодився врятувати своє життя.
Цього разу авдіївські правоохоронці разом з представниками Очеретинської селищної військової адміністрації на броньованому автомобілі привезли місцевим мешканцям гуманітарний вантаж.
Поліція та місцева влада рекомендує мешканцям евакуюватися до більш безпечних населених пунктів. Коли треба рятувати життя, не слід триматися за матеріальне. Зараз єдиний порятунок – евакуація.
- Реклама -