Зливали інформацію про позиції українських захисників – викрито мешканок Донеччини і Одещини

За процесуального керівництва Донецької і Одеської обласних прокуратур викрито і повідомлено про підозру двом громадянкам України, які передавали представникам РФ інформацію про місця дислокації українських захисників.

За даними слідства, у серпні 2022 року мешканка м. Білозерське Донеччини зі свого телефону через один з месенджерів надсилала на номер російського мобільного оператора інформацію про військовослужбовців ЗСУ. Наразі жінці обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без альтернативи внесення застави.

Також встановлено, що інша підозрювана — жителька Одещини з початку серпня повідомляла про місця дислокації одного з підрозділів ЗСУ, чисельність особового складу кількість військової техніки, а також маршрути переміщень по території одного з населених пунктів області. Підозрювана має паспорт громадянки РФ та періодично виїжджала на територію РФ для отримання пенсії. Під час обшуку в неї вилучено план-схему розташування зазначеного військового підрозділу ЗСУ.

Обом жінкам інкриміновано несанкціоноване поширення інформації про переміщення, рух та розташування ЗСУ, за можливості їх ідентифікації на місцевості, вчиненому в умовах воєнного стану (ч. 2 ст. 114-2 КК України).

- Реклама -