В Авдіївці правоохоронці цілодобово несуть службу та допомагають місцевим громадянам

В Авдіївці вже п’ятий день не припиняються обстріли, які ведуться  з боку окупованої території. Під вогонь бойовиків потрапляють житлові квартали, магазини, гинуть мирні мешканці. Ситуація в місті залишається напруженою, але поруч з місцевими мешканцями поліцейські, співробітники ДСНС, медики, волонтери, які  підтримують громадян та надають їм необхідну допомогу.

Безперебійно працює лінія 102, крім того жителі можуть безкоштовно звертатися на «гарячу лінію» 0-800-505-102, а також на мобільні та міські номери.. В місті встановлено 2 намети поліції, де громадяни можуть отримати будь-яку допомогу – зігрітися, випити чаю та зарядити телефони. Один розташований біля Авдіївського відділення поліції, інший – у старій частині міста по вул.Соборній.

Оперативна інформація про ситуацію в Авдіївці на 03.02.2017

Після нічного обстрілу, декілька слідчо-оперативних здійснювали об’їзд всіх кварталів міста, аби виявити громадян, які потребують допомоги, задокументувати пошкодження будинків та інших будівель. Крім того, вулиці населеного пункту цілодобово патрулюють поліцейські патрулі, до яких також можна звернутись за допомогою.

8.00. В результаті обстрілів терористів за добу загинуло 2 людини:

Співробітник ДСНС, 1992 року народження – помер від осколкового поранення голови.

Жінка 1980 року народження – пошкодження сонної артерії.

Поранені 2 людини :

Начальник ДСНС Авдіївки 1972 року народження — з пораненням черевної порожнини перебуває в реанімації у лікарні м. Покровськ.

громадянин Великобританії, 1983 року народження, фотокореспондент — отримав осколкове поранення обличчя.

Усі вони постраждали під час цілеспрямованого артудару бойовиків по гуманітарним пунктам в районі школи №2.

Пошкоджено 31 приватних будинки та 2 багатоповерхівки.

На місцях обстрілів працювали слідчо-оперативні групи. За фактами артударів відкриті кримінальні провадження за ст. 258 «Терористичний акт» Кримінального кодексу України.

10.40. Поліція продовжує обходити постраждалі вулиці. На цей час виявлено пошкодження ще 11 будинків. Усі наслідки обстрілу задокументовані.

Молодіжна, 13, 15, 17

Тургенєва, 31

автокооператив на «Хіміку», — згоріло два автомобілі,

Колосова (Кірова, 68)

Єлагіна, 2

Грушевського, 73/6 та 73/16

Чапаєва, 73/1

Островського, 34

11.30. З міста евакуйовано ще 30 людей, які рятуються від руйнівних обстрілів. З них 17 дітей. Їх розмістять у Святогірську, в оздоровчому центрі «Смарагдове місто». Загалом з початку загострення ситуації вивезено до безпечних місць 224 дитини. Евакуйованих дітей в Маріуполі, Мангуші, Святогірську та інших населених пунктах зустріли співробітники ювенальної поліції, які будуть поряд увесь час.

11.45. Поліцейські задокументували нові руйнування.

Вул. Степова, 44 – пошкоджено дах, вибиті вікна

Вул. 8 березня, 2 – снаряд влучив у кут будинку

12.30. Сьогодні зранку до поліції за соціальною допомогою звернулися 8 громадян. Люди потребували медикаментів, продуктів харчування. Поліцейські організують надання їм гуманітарної допомоги.

13.20. Сьогодні було відновлено навчальний процес ще в одній школі — №1. Вона працює на генераторі, які і школа №7, яка відкрилася вчора, аби діти мали змогу здобувати освіту. На заняття прийшли 26 дітей. Загалом в школі навчається 130 учнів. Для безпеки поряд з дітьми – поліцейські. Вони розповіли учням про те, як діяти під час раптового артудару та виявлення вибухонебезпечних предметів.

15.20 Поліція в оперативному режимі продовжує приймати від жителів повідомлення  про руйнування житла внаслідок нічного артудару та обстрілу о 4.00.

Вул. Грушевського (Чапаєва), 8 – вибиті вікна

Вул. Воробйова, 9/44 – пошкодження

Вул. Комунальна, 79-річна жінка, на її прохання, була доставлена у пункт обігріву.

- Реклама -