Поліція радить громадянам не довіряти незнайомим телефонним співрозмовникам

Поліція радить громадянам не довіряти незнайомим телефонним співрозмовникам

Понад 9 тисяч гривень зникли з банківського рахунку мешканки Селидового після телефонної розмови із незнайомцями, які назвалися працівниками банку. Правоохоронці встановлюють осіб зловмисників.

Поліцейські постійно закликають громадян не довіряти незнайомим співрозмовникам. Про те довірливі люди продовжують потрапляти в тенета аферистів.

Черговою жертвою телефонного афериста стала 35-річна мешканка Селидового. Потерпілій зателефонував незнайомець, який представився працівником банку. В ході розмови жінка довірливо виконала всі вказівки шахрая і в результаті втратила понад 9 тисяч гривень.

За даним фактом поліцейські відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 190 «Шахрайство» в рамках якого встановлюють особи зловмисників.

Поліція вкотре звертається до громадян із застереженням не довіряти незнайомим співрозмовникам, ким би вони не називались. Тож якщо вам у телефонній розмові незнайомці пропонують виконати будь-які операції з вашою банківською карткою, краще відмовтеся від такої пропозиції та зверніться до найближчої установи банку, аби вирішити ваше питання.

Будьте максимально пильними та обережними, не дайте жодного шансу аферистам збагатитися за ваш рахунок!

- Реклама -