В Покровьскій оперзоні вдало полювали на наркоманів

Селидівські поліцейські викрили нарколюбителя, який у себе вдома власноруч виготовляв «важкі» наркотики та споживав разом із товаришами. А на автовокзалі міста Покровськ (колишній Красноармійськ) правоохоронці вилучили у «подорожуючого» пакунок із канабісом.

До Селидовського відділення поліції надійшла інформація, що в місті Новогродівка місцевий мешканець у себе дома приймає наркозалежних друзів. Отримавши необхідні процесуальні дозволи правоохоронці навідались до оселі 35-річного чоловіка. Ввійшовши в квартиру, поліцейські, крім власника, застали ще і його приятеля. В ході проведення оперативно-слідчих дій, в помешканні співробітники поліції виявили та вилучили висушену коноплю приблизною вагою майже 20 грамів, два медичних шприци із готовим наркотичним продуктом та вже використані після нещодавніх ін’єкцій, залишки медичних препаратів та інші підручні засоби. Крім того, у 36-річного гостя при собі також був пакуночок з висушеною наркотичною речовиною.

Правопорушники пояснили, що вони давно вже вживають наркотики в різному вигляді та самостійно їх виготовляють для власної потреби. Ось і цього разу чоловіки купили в аптеці все необхідне для виробництва важкого наркотику та збиралися «зловити кайф», але поліцейські стали на заваді.

Вилучені наркотичні речовини поліцейські направили на експертизу, а стосовно господаря наркопритону відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 309 «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту» Кримінального кодексу України.

Після проведення експертизи буде вирішуватися питання про перекваліфікацію даного правопорушення відповідно до ч. 1 ст. 317 «Організація або утримання місць для незаконного вживання, виробництва чи виготовлення наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів, а також надання приміщення для цих цілей» Кримінального кодексу України.

А у Покровську під час патрулювання на автостанції, правоохоронці звернули увагу на підозрілого чоловіка. В ході встановлення його особи та перевірки власних речей, поліцейські виявили та вилучили у 30-річного мешканця Авдіївки паперовий згорток із речовиною рослинного походження.

Чоловік пояснив, що влітку самостійно виготовив наркотик і тримав канабіс для власного вживання. Але ця відповідь не допоможе правопорушнику уникнути відповідальності. У його відношенні відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.309 «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту» Кримінального кодексу України. Наразі чоловіку загрожує до 3 років позбавлення волі.

- Реклама -