Можливе відновлення газопостачання: підприємтсва Донеччини подають заявки на відновлення блакитного палива

Можливе відновлення газопостачання: підприємтсва Донеччини подають заявки на відновлення блакитного палива

На дворі жовтень, зазвичай в цей місяць стартує опалювальний сезон, але в цьому році він під загрозою для Донеччини. 

Нагадаємо, що після звільнення Ізюма на газопроводі, яким постачали паливо на Донеччину, зараз активно проводяться ремонтні роботи. Газопровід проходить вздовж цього міста, і відновлення газопостачання на Донеччині можливе після того, як територію розмінують, а фахівці проведуть необхідні ремонтні роботи. Про це розповів мер міста Краматорськ Олександр Гончаренко. 

На початку повномасштабного вторгнення основний газопровід, через який здійснювалися постачання палива до регіону, знаходився у Луганській області, яку згодом окупували.

Внаслідок активних бойових дій пошкоджено резервний газогін, а побутові споживачі Донецької області до травня отримували резерви газу, після чого газопостачання повністю зупинили. Під час брифінгу Павло Кириленко наголосив, що зараз проводяться ремонтні роботи, які дозволять відновити постачання палива на Донеччину.

За його словами, є два основні напрямки відновлення газопостачання. Результатом для мешканців області стане саме відновлення газопостачання, а не його процес. Тому розповідати про хід робіт в умовах воєнних дій він назвав  небезпечним.

Тож коли роботи закінчаться, населення обов’язково проінформують. 

На сьогоднішній день «Донецькоблгаз» вже приймає заявки від підприємств та бюджетних установ на відновлення газопостачання.

Відновлення буде здійснюватися поступово

Відновити газопостачання одразу для всіх непобутових споживачів буде важко, тому підприємства просять бути терплячими. 

У АТ «Донецькоблгазі» наголосили, що відновлення, подача та пуск природного газу на об’єкти газоспоживання будуть виконуватися тільки за певних  умов. Як можна подати заявку? Дивіться за посиланням — https://oblgaz.donetsk.ua/mul-novyny-donetskoblhazu/informatsiine-povidomlennia/1079-do-vidoma-nepobutovykh-spozhyvachiv

Окрім того, після довготривалої відсутності природного газу відновити газопостачання одразу для всіх непобутових споживачів Донецької області буде дуже важко. 

Відновлення буде здійснюватися поступово з виконанням всіх чинних норм чинного законодавства та Правил безпеки, тому споживачів просять з розумінням та відповідальністю поставитися до відновлення газопостачання в умовах військової агресії та воєнного стану.

- Реклама -