В Авдіївці встановили додатковий намет

Сьогодні, 2 лютого, правоохоронці прийняли рішення встановити додатковий намет для обігріву людей в старій частині міста Авдіївка, яке продовжує потерпати від обстрілів російсько-окупаційних військ.

Місцеві поліцейські разом із зведеним загоном цілодобово несуть службу у прифронтовому містечку. Головне їхнє завдання — забезпечення безпеки громадян та надання необхідної допомоги.

На місцевому стадіоні облаштовано гуманітарний штаб Державної служби з надзвичайних ситуацій, де люди можуть з’їсти гарячу їжу, випити чаю та отримати медичну допомогу. Але не всі місцеві мешканці мають змогу добратися до центру міста. Наприклад, не завжди можуть це жителі «старої» частини Авдіївки, будинки яких знаходяться під постійним обстрілом. Аби допомогти цим громадянам. Саме тому за ініціативою керівництва Покровського (раніше — Красноармійьского) відділу поліції (Авдіївка віднесена до Покровської оперзони поліції) на вулиці Соборній сьогодні встановили ще один намет, в якому місцеві мешканці можуть погрітися, перепочити, випити гарячого чаю із солодощами та зарядити мобільний телефон. До поліцейського намету вже навідалось кілька громадян, які трохи зігрілись та підзарядили свої телефони.

Правоохоронці нагадують, що біля Авдіївського відділення поліції також стоїть намет, де людям негайно надають потрібну допомогу.

- Реклама -