Обережно! Телефонують шахраї!

Мешканка Покровська повірила невідомому співрозмовнику, який представився працівником банку, та надала конфіденційну інформацію по банківській картці. Як результат, втратила понад 30 тисяч гривень.
Не зважаючи на те, що поліція постійно застерігає громадян не довіряти невідомим телефонним співрозмовникам, громадяни продовжують потрапляти на гачок до шахраїв.

Вчора до Покровського районного управління поліції за допомогою звернулась 62-річна місцева мешканка, яка повідомила, що її ошукали. Жінка розповіла, що їй зателефонував невідомий, який представився працівником банку. Зловмисник повідомив, що банківську картку потерпілої намагались «зламати», а для того, щоб її захистити потрібно назвати персональні дані картки. Після того, як заявниця повідомила вказану інформацію, з її рахунку зникло 32 тисячі гривень.
У поліції за даним фактом відкрили кримінальне провадження за ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України та вживають всі необхідні заходи для встановлення особи зловмисника.

Правоохоронці вкотре нагадують громадянам :
— не потрібно довіряти невідомим особам, які телефонують та повідомляють, що з вашої картки намагаються зняти гроші або вона заблокована
— не виконуйте ніяких операцій, пов’язаних з розголошенням персональних даних вашої банківської картки
— усі фінансові операції виконуйте виключно у банківській установі.
- Реклама -