ДТЕК Донецькі електромережі продовжує відновлення мереж: знову зі світлом понад 17 тисяч родин

Протягом доби фахівці ДТЕК Донецькі електромережі змогли повернути світло жителям 6 населених пунктів, знеструмлених через бойові дії. Знову відновлене електропостачання понад 17 тисяч родин у трьох районах Донецької області. Енергетики докладають максимум зусиль щоб якнайскоріше відновлювати електропостачання у регіоні, наскільки це можливо в умовах активних бойових дій.
За 27 вересня спеціалісти ДТЕК Донецькі електромережі повністю чи частково відновили електропостачання 6 населених пунктів. Таким чином у Бахмутському, Покровському та Краматорському районах електрика відновлена для 17 378 родин.
Зокрема учора з дозволу військових енергетикам вдалося повернути світло в оселі понад 15 тисяч родин Торецької громади. Крім того, фахівці компанії відновили електропостачання для понад 2 тисяч родин Мар’їнської громади та виконали низку робіт у Слов’янській громаді.

Активні боєзіткнення в Донецькій області тривають. Постійні спроби ворога наступати супроводжуються масованими обстрілами усієї території регіону. За словами Президента України, найважча ситуація наразі на Донеччині.
Поки що без світла – 81 населений пункт області. Найскладнішими напрямками залишаються Бахмутський, Авдіївський, Торецький та Мар’їнський.

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 217 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим.
- Реклама -