Малому та середньому бізнесу Мирнограду — нові можливості

В умовах складної економічної ситуації в нагоді може стати будь-яка фінансова допомога малому бізнесу. Окрім традиційного банківського та комерційного кредитування є можливість отримати фінансування з інших джерел: державних та міжнародних програм.

З метою стимулювання роботодавців до створення нових та збереження існуючих робочих місць служба зайнятості рекомендує роботодавцям звернути увагу на програми, які діють в рамках реалізації угод та меморандумів, укладених з міжнародними організаціями, такими як ПРООН, Міжнародний благодійний Фонд “Карітас Україна”, Чеська гуманітарна організація “Людина в біді”.

За допомогою сучасних технологій сьогодні можливо опанувати нові професії або підвищити рівень кваліфікації свій особисто або своїх працівників на безкоштовній платформі “Prometheus”, скористатися програмою бізнес-стажування SABIT (Міністерства торгівлі США) або отримати інформацію на освітньому порталі безкоштовного онлайн-навчання основам підприємницької діяльності “Твій бізнес: кроки до успіху”.

Ще одна з новацій служби зайнятості — краудфандінг (дослівно – громадське фінансування) — альтернативний і ефективний спосіб реалізації проектів у різних сферах діяльності. В свою чергу, краудфандінгова платформа – це фінансовий інструмент, який надає можливість кожному бажаючому розмістити свій проект з метою збору коштів, необхідних для його започаткування. Впровадження краудфандінгових проектів сприятиме розвитку підприємницької ініціативи, допоможе розкрити людський потенціал, реалізувати їх ідеї та мрії, змусить повірити в себе та розпочати новий етап у житті.

Детальну інформацію про діючі програми та гранти, які сприятимуть формуванню сприятливих умов для реалізації бізнес-ідей та підприємницьких ініціатив, допоможуть стати конкурентоспроможними на ринку праці всі бажаючі зможуть отримати в Мирноградському міському центрі зайнятості, який знаходиться за адресою: м. Мирноград, провул. Лісовий, буд. 1, тел. 6-32-31.

- Реклама -