⚡️Важкоатлети Донеччини здобули низку нагород на чемпіонаті України в Хмельницькому

З 13 по 18 вересня в місті Хмельницький відбувся чемпіонат України-2022 з важкої атлетики серед чоловіків та жінок, що зібрав 185 спортсменів із різних регіонів.

Від Донецької області на змаганнях виступили 13 важкоатлетів – представники Бахмутської, Білозерської, Вугледарської, Дружківської, Краматорської, Новогродівської та Селидівської громад. Нагороди за сумою двоборства здобули чотири вихованці Школи вищої спортивної майстерності регіону та Обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з важкої атлетики (1 «золото», 2 «срібла», 1 «бронза»), ще двоє задовільнилися малими медалями, повідомляє  управління фізичної культури та спорту

облдержадміністрації.

Чемпіонкою України у ваговій категорії 64 кг стала представниця Дружківки Ольга Івженко, результати якої в окремих вправах також виявилися найкращими: ривок – 90 кг, поштовх – 111 кг (рекорд України серед юніорок), сума – 201 кг (рекорд України серед юніорок).

Серед чоловіків у ваговій категорії до 109 кг на п’єдестал пошани піднялися два важкоатлети Донецької області. Срібним призером із сумою двоборства 346 кг був Владислав Прилипко із Селидового (2 місце в ривку – 155 кг, 1 місце в поштовху – 191 кг), бронзовим призером із сумою 300 кг – Максим Навольнєв із Новогродівки (3 місце в поштовху – 167 кг).

«Срібло» у ваговій категорії понад 87 кг серед жінок отримала Кристина Бородіна з Вугледару, зібравши у сумі 222 кг: у ривку – 99 кг, у поштовху – 123 кг.

Бронзовими медалями у вправі «ривок» відзначилися: — з результатом 59 кг у ваговій категорії 49 кг – Марина Александрова з Білозерського, яка із сумою 133 кг стала четвертою;

— з результатом 135 кг у ваговій категорії 89 кг – Ілля Куліков з Вугледару, сума якого 296 кг була також четвертою в заліку.

Додамо, що норматив майстра спорту України на змаганнях вдалося виконати двом вихованцям відділення Обласної СДЮСШОР з важкої атлетики в місті Білозерське, призерам нещодавнього чемпіонату Європи серед юнаків до 17 років Глібу Березіну та Андрію Боровському.

Підготували важкоатлетів Донецької області, які вибороли нагороди в Хмельницькому, тренери Володимир Жога, Денис Задрановський, Ігор Обухов, Віктор Романчук, Володимир Худін.