Поліцейські Покровська закликають громадян бути пильними, бо навіть під час війни шахраї не полишають спроб збагатитися за кошт співвітчизників

За минулу добу трьох мешканців Покровського району, за допомогою шахрайських схем, було ошукано на понад 30 тисяч гривень. За кожним фактом відкрите кримінальне провадження та вживаються всі необхідні заходи для встановлення осіб злочинців.

«Ваша картка заблокована, для її активації необхідно надати певні дані», — саме з такими словами зателефонувала невідома особа до жительки Мирнограда. 47-літня потерпіла розповіла, що під час розмови незнайомець представився співробітником банку. Псевдобанкір був дуже переконливий, тому жінка повірила йому та повідомила конфіденційну інформацію по банківській картці. В результаті з її рахунку зникло понад 9 тисяч гривень.
Ще одною жертвою псевдопрацівників банку стала 77-річна покровчанка. Після спілкування з аферистами жінка втратила більше ніж 7 тисяч гривень.

Мешканець Мирнограда втратив понад 14 тисяч гривень, намагаючись придбати ноутбук в інтернет мережі. Чоловік знайшов необхідний товар та зв’язався з продавцем. Обговоривши деталі, потерпілий перерахував гроші, але замовлення так і не отримав, а продавець перестав виходити на зв’язок.

За даними фактами відкриті кримінальні провадження за ч. 1 ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України.

 

- Реклама -