Як минула доба у Покровську?

Зведена інформація про життєдіяльність Покровської громади на 17 вересня

Минула доба пройшла  відносно спокійно. Фактів щодо постраждалих та руйнувань не зафіксовано.

Оперативний штаб діє 24/7. Керівництво знаходиться на своїх робочих місцях.

ℹЗ ранкового зведення від диспетчера ДСНС отримана така інформація: протягом минулої доби на території Покровської громади надзвичайних подій не трапилось, заявок  на відпрацювання ВНП не було. Виникла пожежа (коротке замикання без подальшого горіння) у м. Покровськ на вул. Таманова. За адресою: м. Покровськ, вул. Грушевського, 1 були проведені аварійно-рятувальні роботи по ліквідації наслідків обстрілу 11 вересня – демонтовано аварійні конструкції будівлі (залучалися 1 АЦ, 1 АД 51 ДПРЧ). Проводився підвіз технічної води у м. Родинське (залучалась 1 АЦ – 4 чоловіки особового складу 83 ДПРЧ). Для ліквідації наслідків негоди за адресами: м. Покровськ, м-н Сонячний, буд. 1А, м-н Південний, буд. 1 та 4 були залучені 1АЦ та 1 АД — 8 чоловіків особового складу 51 ДПРЧ.

💡Аварійні ситуації за минулу  добу: 

     — о 15.49 аварійне знеструмлення ТП 70 просп. Перемоги. Відновлено о 22.27. 

     — о 16.00 аварійне знеструмлення на мікрорайонах Сонячний, Південний, Шахтарський, пер. Восточний, вул. Янтарна, вул. Лєрмонтова, вул. Крушельницької, вул. Геофізична, вул. Суворова, вул. Сухомлинського, вул. Захисників України; Зеленівка: вул. Київська; Західна частина міста та центральна частина: вулиці Шевченко, Сорокіна, Раскова, Привольна, Слобожанська, Маршала Москаленка, Європейська, Лізи Чайкіної. Електропостачання відновлено частково. Відновлювальні роботи заплановані на сьогодні;

     — о 17.00 аварійне вимкнення м. Родинське вул. Краснолиманська, Котовського, Маяковського, Осипенко. Відновлювальні роботи заплановано на сьогодні. 

     — о 17.58 обрив дротів вул. Захисників України біля Парку «Ювілейний» – відновлено.

🚊Керівництво наголошує на необхідності евакуації. Продовжує курсувати евакуаційний потяг до Львова та по парних числах до Кіровоградської області. Запис здійснюється на наступну парну дату до 15.00 по непарних числах. Реєстрація на потяг за телефоном 0-800-300-101.

Щоранку о 09:00, відповідно до Указу Президента, оголошується загальнонаціональна хвилина мовчання за загиблими внаслідок збройної агресії росії проти України.

Здійснюється патрулювання з метою контролю за дотриманням заборони торгівлі алкоголем.

Комендантська година та режим світломаскування діє з 21. 00 до 05. 00.

Фактів колабораціонізму не зафіксовано.

- Реклама -