В Покровську чотирилапий Рем продемонстрував, як знаходить зброю та вибухівку

Як тренувати та навчати службових собак, як вони допомагають правоохоронцям під час несення служби, як знаходять зброю та вибухівку — сьогодні дізнались в Покровську (колишній Красноармійськ) учасники "Ліги майбутніх поліцейських" під час "майстер-класу", який організували для них місцеві поліцейські.

До Покровського відділу поліції був запрошений молодший кінолог Київського Кінологічного центру старший сержант Юрій Єрченко, який в режимі ротації прибув на Донеччину і зараз несе службу на Покровському блокпості із своїм чотирилапим напарником — німецькою вівчаркою Ремом. Разом вони несуть службу вже чотири роки, спільно проходять тренування, беруть участь в навчаннях і бойових операціях.

Кінолог розповів, що Рему 6 років, він спеціально навчений пошуку вибухових речовин, автоматичної зброї і боєприпасів, і з покладеними на нього завданнями справляється відмінно. Ця німецька вівчарка стала для Юрія надійним другом і помічником.

Правоохоронець розповів лігівцям про основні правила тренування як службових, так і домашніх собак, а також продемонстрував, як його вихованець виконує команди та швидко знаходить замасковані зброю та вибухівку.

На задньому дворі відділу правоохоронці та лігівці заховали набої і надали змогу службовому собаці їх відшукати. Всього декілька хвилин і Рем показав місце, де заховані боєприпаси.

"Майбутні поліцейські" були вражені демонстрацією професійних вмінь німецької вівчарки Рема. Деякі із присутніх дітей відразу виказали бажання також стати кінологами та виховувати чотирилапих друзів і помічників.

"Під час моєї зустрічі з лігівцями ми намітили ряд спільних завдань і планів. І вже активно починаємо їх виконувати. Сьогодні "майбутні поліцейські" познайомились з кінологом і його собакою. А наступного тижня в нас заплановано ще кілька цікавих та пізнавальних заходів. Наші лігівці активні, цілеспрямовані діти і мають багато гарних ідей, які ми зі свого боку завжди підтримуємо", — зазначив начальник Покровського відділу поліції ГУНП в Донецькій області полковник поліції Юрій Гречишкін.

- Реклама -